harekete geçin...

Endüstriyel Hareket Kontrol Sistemleri

Endüstriyel Otomasyon Sistemleri

Teknik Servis

Malzeme Satış

Otomotion Sistem Mühendisliği

Tasarım: Otomotion Sistem Mühendisliği ©  Tüm  Hakları Saklıdır.

+90 212 6718058

+90 212 6718057

Beckhoff Çözüm Ortağı …

Gelecekte PC mimarisinin sahip olduğu ileri imkanlar sayesinde otomasyon dünyasında  bir çok uygulamada rol alacağı kaçınılmazdır. ASEM’in hardware teknolojileri,haberleşme ve software çözümleri alanında sahip olduğu bilgi ve tecrübe ASEM’i yüksek kalite ve özellikte operatör panel çözümlerini üretmeye yöneltmiştir. ASEM’in HMI çözümleri, yüksek beklentilileri  standart olarak karşılar.

Premium HMI Çözümü.

Genel Amaçlı IPC Çözümleri.

Ubiquity Uzaktan Erişim Çözümü.

Otomotion, ASEM Türkiye Tek Distribütörüdür,Temsilcisidir. ASEM Endüstriyel Bilgisayarlarının, HMI30,HMI25,HMI700 ve Ubiquity Router’ların, satışı ve destek hizmetini 5 yılı aşkın süredir vermektedir.

“ BECKHOFF Çözüm Ortağı ” yız…

Beckhoff, PC Kontrol teknolojisine dayalı açık otomasyon sistemleri geliştirir. Ürün yelpazesi, Endüstriyel PC’ler, I/O ve Veriyolu Bileşenleri, Sürücü Teknolojisi ve otomasyon yazılımınından oluşur. Beckhoff’un “Yeni Otomasyon Teknolojisi” felsefesi, CNC kontrollü makine araçlarından akıllı bina otomasyonuna kadar uzanan, dünyanın her yerinde çeşitli uygulamalarda kullanılan evrensel, açık kontrol ve otomasyon çözümleri anlamına gelmektedir.

Servo Sürücüler.

Servo Motorlar.

Gelişmiş I/O ürün yelpazesi.

Endüstriyel Haberleşme Çözümleri.

IPC Tabanlı Hareket Kontrol Sistemleri.

Şişirme Otomasyonu Enjeksiyon Otomasyonu

Otomotion kurulduğundan beri aktif bir Beckhoff sistem partneri (sistem entegratörü) olarak çok sayıda otomasyon uygulamasına imza atmıştır. Zorlu projelere Beckhoff otomasyon çözümlerini başarı ile uygulamıştır. Halen bir çok makine üreticisi ile Beckhoff uygulama partneri olarak aktif çözüm sunmaktadır. 5 yılı aşkın süredir Beckhoff çözüm ortağı olmanın da ötesinde yapılan uygulamaların çeşitliği, Otomotion’u çok yetenekli Beckhoff çözüm merkezlerinden biri yapmıştır.

WTC ( Parizon )
Döner Makas

ABB, güç ve otomasyon teknolojilerinde ürettiği ürün, sistem ve çözümleriyle dünyada lider bir kuruluştur. 2011 yılında yüzden fazla ülkede 130,000 çalışanıyla 32 milyar dolar sipariş toplamına ulaşan ABB, hem uluslararası hem de Türkiye’nin kamu ve özel sektör sanayi ve altyapı alanındaki müşterilerine çevreye duyarlı performanslarını arttıran teknolojiler sunar.

AC/DC Motorlar.

AC/DC Motor Kontrol Sürücüleri.

Otomotion, Beckhoff sistem entegratörlüğünün yanısıra aktif bir ABB sistem partneri (sistem entegratörü) ’dir. Uygulamaların vazgeçilmezi ABB motor ve motor sürücüleri ile kurduğumuz makine otomasyon sistemlerimiz, müşterilerimize uzun ömür ve sürekliliği garanti ediyor.

Otomotion Products Otomotion Ürünler